Omrkni sám, jak to u nás žije…

Najdi si své proč.

Pojď do toho s námi

Jsme hrdí na to, jací lidé u nás pracují a kam se díky nim posouváme. Jsme kolegové, srdcaři a i když občas někdy něco nefunguje, dokážeme si to vyříkat.

Tomáš Blažek

Key account manager

2 roky
Véčka jsou pro mne jasnou volbou, jako příležitost pracovat pro největšího hráče v oboru podlah na našem trhu.

Tereza Ledvinková

Nákupčí

2 roky
Líbí se mi tu hezké pracovní prostředí a kolegové, se kterými zažiju srandu i v práci.

Matěj Dziacký

Vedoucí výroby vzorků

6 let
Véčka, to je pro mě moderní firma s tradicí.

Barbora Sušňová

Vedoucí nákupu

3 roky
Ve Véčkách můžete jít kariérně dopředu i bez desítek let praxe a v mladém věku.

Radek Kostka

Account manager

2 roky
Baví mě především utváření vztahů s novými i stávajícími zákazníky.

O naší firmě

Jsme česká firma s tradicí a se sídlem ve Vsetíně. Poskytujeme služby a poradenství v oblasti prodeje podlahových krytin. Na českém trhu působíme již 28 let a jako jeden ze dvou největších dodavatelů podlah jsme partnerem mnoha významných společností. Máme síť 9 poboček, z toho jsou v Olomouci a Praze centrální sklady. Na Vsetíně máme vlastní výrobu vzorků, což je jednou z předností námi poskytovaných služeb našim zákazníkům. Na Vsetíně a v Praze pak máme školící střediska, kde pořádáme praktické kurzy pro zaměstnance i zákazníky.

Žijeme nejen prací

Společná oslava 170. narozenin

První pátek v červnu jsme se s kolegy potkali při společné oslavě narozenin v prosklené části pivovaru Valášek. Nejlepší na tom všem byla příjemná atmosféra a všechny ty dobroty, které nabídly švédské stoly. Později večer se Vašek chopil kytary a zábava pokračovala i dlouho poté, co se někteří kolegové rozloučili.

Předvánoční trek ze Santova na Dušnou přes Cáb

Někteří lidé z naší centrály se vydali v neděli 18. 12. 2022, za mrazivého počasí, na výlet. Společné výlety organizují kolegové sami a už se staly pravidelnou volnočasovou aktivitou. I když vyrazí jen pár lidí, nevadí, je to ideální příležitost pro posílení vzájemných vazeb.

Setkání vedoucích skladu – říjen 2022

Jednou z našich firemních hodnot je zlepšování a právě v tomto duchu se neslo setkání vedoucích skladů, které proběhlo na začátku října. Setkání proběhlo pod taktovkou Jakuba Hladíka, našeho manažera logistiky. Během dopoledne kolegové probrali, jak pracovat s produktivitou skladu a motivační pohyblivou složkou mzdy u podřízených a odpoledne se pustili do zlepšování skladových procesů. Diskuze to byla podnětná, vyplynuly nám z toho nějaké úkoly i témata, ke kterým se zase za čas chceme vrátit.

Ještě pořád váháš?

Nastartuj svou kariéru u nás

{{ msg }}

Jméno*
E-mail*
Telefon*
Proč se k nám hodíš?

Přilož odkaz na LinkedIn nebo své CV*

LinkedIn CV

  • {{ error }}